O firmie Onyx24

Sklep Jubilerski ONYX rozpoczął działalność w 1991 roku i funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Główną działalnością to sprzedaż biżuterii ze złota i srebra oraz zegarków w punktach handlowych. Od 2009 roku rozpoczęliśmy sprzedaż biżuterii złotej na najpopularniejszym portalu aukcyjnym pod loginem onyxab uzyskując od klientów ponad 2500 komentarzy w 100% pozytywnych (stan na dn. 15-03-2015 r)  - Komentarze . 

W oparciu o zdobyte doświadczenia w e-handlu od kwietnia 2015 roku rozpoczynamy działalność e-sklepu pod domeną onyx24.pl starając się dotrzeć do szerszego grona zadowolonych klientów korzystających z naszych usług.

Wszystkie przedmioty sprzedane pakujemy w gustowne opakowania, posiadamy również opakowania na szczególne okazję- chrzest, Komunia Sw., zaręczyny, ślub..... .

Wszystkie produkty wprowadzone do sprzedaży w Onyx Sklep Jubilerski są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Polski. Cały nasz asortyment posiada cechy probiercze obowiązujące dla srebra i złota na terenie Rzeczypospolitej zatwierdzone przez główny urząd miar (Dz.U. nr 55/1993r, poz.249-Prawo Probiercze) i Unii Europejskiej.

Do każdego sprzedanej biżuterii dołączamy paragon fiskalny lub fakturę i certyfikat Sklepu Jubilerskiego ONYX. Biżuteria złota, srebrna oraz zegarki posiada 24 miesięczną gwarancją.

Zapraszamy.

onyx24


Top